0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

100. Yıl işçi blokları Mahallesi Uyducu- Uydu Servisi

14 Ocak 2022
6 kez görüntülendi
100. Yıl işçi blokları Mahallesi Uyducu- Uydu Servisi

100 Yıl Uyducu Servisi olarak 100 Yıl bölgeesi başta olmak üzere 100 Yıl, Çankaya bölgelerine 7/24 servis hizmeti sağlanmaktadır. Uydu arızaları genelde LNB bozulması, Rüzgar, Yağmur, Fırtına gibi sebepler yahut korozyon sebebi ile zamanla kalitesi düşmekte ve yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. 2-3 Yılda bir mutlaka LNB cihazının değiştirilmesi gerekmektedir.

Deforme olan LNB ‘leriniz değiştirildikten sonra profesyonel sinyal bulucu cihazlar ile %95 ile %100 arasında maksimum performans ile antenleriniz ayarlanır ve kesintisiz sinyal ile en kaliteli donmadan tv izlemenin keyfine varabilirsiniz. TV anten ayarlarınız gelen ekiplerimiz tarafından uydu kurulumu yapılarak ayarlanmaktadır.

Bazı Kanallar belli periyodik dönemlerde uydu, Sinyal güncellemeleri yapmaktadır. Gelen ekibimiz yazılım günccellemelerini sizler için gerçekleştirecektir.  100 Yıl Uydu Çanak Anten satış, montaj, kurulum ve teknik servis hizmeti veriyoruz. Bizi aramanız durumunda Gün içerisinde gelip uydu çanak antenin kurulumunu yapıyoruz. Varsa eğer, mevcut uydu çanak anteninizin arızasını gideriyoruz.

100 Yıl Uydu Servisi

100 Yıl bölgesindeki uydular biraz yüksek kesim olması nedeni ile sert rüzgardan etkilenen bir bölgedir. Çanak anten montajlarınızın profesyonelce ayarlanması gerekmektedir. Yerleri ve cıvata girişleri iyice sıkılmalıdır.  100 Yıl uydu montajı , Ayarı, Arıza onarımı ihtiyaçlarınızda Haktanır Elektornik Yanınızda. En yakın 100 Yıl Uydu Servisi olarak hizmet sağlanmaktadır.

Uyducu 100 Yıl

Ankara ‘nın bütün mahallelerine elektrik servisi sunmaktayız. 100 Yıl Uyducu Elektrikçi Deneyimli kadromuz ve geniş servis ağımızla ihtiyacınız olduğunda anında müdahele etmek üzere evlerinize iş yerlerinize geliyoruz. Arızanızı çözüp tesisatınızı olması gerektiği gibi calışmasını saylayarak en temiz ve güvenli şekilde teslim ediyoruz. Elektrik konusunda deneyimli kadromuz sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Gönül rahatlığıyla ustalarımıza güvenebilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

İlginizi Çekebilir!  Seyranbağları uyducu uydu servisi

 

 • 100 Yıl Uydu Anten Servisi
 • 100 Yıl Uydu Servisi
 • 100 Yıl Uyducu
 • 100 Yıl Uydu Montaj
 • 100 Yıl Uydu Arıza
 • 100 Yıl Uydu Ayarı
 • 100 Yıl Uydu Frekansı
 • 100 Yıl Uydu Kurulumu
 • 100 Yıl Çanak Anten Servisi
 • 100 Yıl Çanak Anten Montaj
 • 100 Yıl Elektrikçi
 • 100 Yıl Diafon Arızası

 

100 Yıl Uydu Servisi, Beytepe TV Uydu Servisi, 100 Yıl TV Uydu Anten Servisi, 100 Yıl TV Uydu Sistemleri, 100 YılTV Uydu Anten Teknik Servisi, Beytepe TV Uydu Anten Tamircisi, Beytepe Uydu Servisi, Beytepe Uydu Anten Ayarlama,

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

 1. Avukat Fatih TAHANCI dedi ki:

  Elektrik ve elektronik konusu bizlerin oldukça başını ağrıtıyor işin açıkçası. Özellikle biryerden bir yere taşınma konusu söz konusu olunca yeni mekanın elektrik tesisatı, interneti, tv-uydu sistemi derken insan işin içinden çıkamıyor. Neyse ki biz en son ofis taşıyacağımızda Haktanır Elektronik’ten arkadaşlar yardımımıza koştu. Epey yardımcı oldular. Kendilerine tahanci.av.tr ailesi adına teşekkür ediyorum.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?