0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

7-24 Uydu- Çanak Servisi

29 Kasım 2017
3 kez görüntülendi
7-24 Uydu- Çanak Servisi

Ankara Genelinde tüm semtlerde uydu servisi olarak hizmet vermekteyiz. Çanak anten kurulumu servisi olarak Ankaranın her semtinde hizmet vermekteyiz. Çanak anten ayarı , çanak anten uydu ayarı , kanal ayarı , tv arızası gibi arızalarınızı 7-24 Ankara Haktanır Elektronik olarak sizlere hizmet sağlamaktayız.

Ayrıca Elektrik – Elektronik tüm arızalarınızı ‘da ayrıca uzman kadromuz Ankara’nın tüm bölgelerinde ev elektriği, sanayi elektriği, kablolalama , internet kablosu arızaları , krone arızaları , telekom arızaları gibi işlemlerinizi de halletmektedir.

Merkezi Uydu Arızaları

Merkezi Uydu Arıza Montaj

Merkezi Uydu Arıza Montaj

Merkezi uydu arızalarınızı ankara’nın tüm bölgelerinde sıfır montaj, arıza, bakım ve montaj işlemlerinizi profesyonel ekibimiz ile en kısa sürede halletmek için Haktanır Elektronik olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Merkezi uydu arızalarınız , kablolarınız kontrolü , düzenlenmesi ve projesi firmamız tarafından profesyonellik çerçevesinde en uygun fiyat ve malzemeler ile kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Gelişmiş jak sistemlerimiz ile merkezi sistem uydularınızı profesyonel olarak tamir etmekte dilerseniz sıfırdan montaj etmekteyiz.

Alarm Sistemleri & Ev , İşyeri Alarm Sistemleri

Hırsızlık ve Alarm Sistemleri

Hırsızlık ve Alarm Sistemleri

Hırsızlık son yıllarda giderek hızlanmaktadır. Suç oranlarının arttığı ve gündüz bile soygun yapıldığı çeşitli haber sitelerinde okumaktayız. Suç oranlarının en çok uygulandığı yerler alarm olmayan , güvenlik kamerası olmayan site ve binalar tercih edilmektedir. Hırsızlar için daha kolay bir seçim olacağı için güvensiksiz bölgeler her zaman onların tercihidir. Sizler maddi olarak belki biraz harcama yapacaksınız fakat ailenizin , sevenlerinizin güvenliğini korumak sizlerin aile bireylerinin görevidir. Bu yüzden evlerinize hırsızlık alarm sistemi şifrematik sistemleri ,güvenlik kameraları makul sayıda koydurup montaj ettirebilir ailenizi ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçerek bizlerden fiyat alabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Arızası

Güvenlik Kamera Montaj ve Arıza Servisi

Güvenlik Kamera Montaj ve Arıza Servisi

Güvenlik kameralarınızın Montajı , Bakım ve Arıza işlemlerinizi 7-24 Haktanır elektronik olarak hizmet vermekteyiz. Her türlü arıza işlemlerinizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Kendinizi ve ailenizi işyerinizi güvende hissetmek için yokluğunuzda hatta mobil cep telefonu üzerinden izlemek için bizi tercih edebilisiniz. Sizlere mobil destekli güvenlik kamerası montajı yapabiliyoruz. Ayrıca bilgisayarlarınıza kurabiliyoruz. Eğer dilerseniz hareket sensörü ve alarm sistemleri de ek olarak yapabilmekteyiz. Herhangi bir sorun olduğunda cep telefonundan alarm sistemi sizi uyarır ve o an canlı kameradan müdahale edebilir polis’i arayıp yardım isteyebilirsiniz. Tüm bu sistemleri sizler için bizler dizayn ediyoruz. Bizi tercih etmeniz yeterli…

İlginizi Çekebilir!  Balıkhisar Mahallesi Uyducu - Uydu Servisi

Şifreli Geçiş Sistemleri

Şifreli Kart, şifreli parmak okuma gibi elektrik işlerinizde kapı kilit işlemlerinizde haktanır elektronik olarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Eskiden Anten Tipleri

Eski Anten Tipleri

Eski Anten Tipleri

Eskiden antenler aleminyum olarak yükseltici ile çalışan daha kalitesiz ve eski model antenler mevcuttu belki köy yerlerinde yada fazla gelişmemiş şehirleşmemiş semtlerde halen bu tip eski anten sistemleri kullanılmaktadır. Ankara’nın merkezinde bile halen bu tip eski antenler göze çarpmaktadır. Eskiden kalitesiz uydusuz yayın düz kara düzen anten tipleri mevcuttu bu antenler yükseltici ismini verdiğimiz güçlendirici ve ekstra elektrik tüketen maliyet getiren cihazlar ile ( ve sık sık arızalanır )  izlenilirdi. Hatta tv üstü ufak dekoratif ama yinede zayıf sinyal çeken antenler halen günümüzde satılmaktadır. Bu antenlere artık gerek yok uydudan direk yayın alabiliyorsunuz bizi arayın sizlere en uygun fiyatlarla bu dertten kurtaralım…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?