0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Altındağ Elektrikçi

02 Ocak 2020
2 kez görüntülendi
Altındağ Elektrikçi

Altındağ Elektrikçi Servisi

Altındağ Elektrikçi olarak 7/24 elektrik , internet arızası , şartel, priz ampül , avize , korneş işleriniz günün 7/24 her saatinde arayarak destek alabilirsiniz. Gerek kullandığı malzemelerin kalitesi, gerekse profesyonel işçiliği ile rakiplerinden bir adım öndedir. Firmamız hizmet sonrası verdiği garanti ve teknik destek ile de pazarında söz sahibidir.

Altındağ Elektrikçi

Altındağ Elektrikçi

Telefon İnternet Arızası Elektrikçi

Telefon ankestra kutuları bina girişlerinde,türk telekom vb.kurumlardan gelen teknik ekibin rahatlıkla ulaşa bileceği bir yerde olmalıdır. Telekom şirketinden gelen teknik ekibin veya müdahale edecek elektrikçinin oluşmuş arızaya pratik çözüm ürete bilmeleri için bahsedilen kutunun dizaynı düzenli bir şekilde yapılmış, içerisinde bir kablo kargaşası olmaması işlerini kolaylaştıracaktır.

Ankastre kablo bağlantısı

Ankastre kablo bağlantısı

Altındağ İnternet Arızası oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Altındağ Elektrikçi Servisi olarak 7/24 İnternet Arızalarında yaşadığınız problemlerde Haktanır Elektronik olarak internet arızaları ‘nın en çok karşılaşılan sorunu krone arızasıdır.

Krone üzerinde 1 den 10’a kadar rakamlar olan klemens ek elemanı gibi düşünüle bilir. Krone kutusu içerisine binadan gelen telefon hatlarını,birde telekomdan gelen hatlar için iki gurup halinde sıralı bir şekilde monta edilir.Bina daire sayısına göre ve iç hat sayısına göre krone kutuya monta edilir.Dış hatta bu şekilde dizayn edilir. Bir sıra kroneye 10 adet hat uygulana bilir.

Zamanla internet krone kabloları deforme olur ve tamir edilmesi gerekir. İnternetiniz sürekli kopuyor ise mutlaka bir elektrikçi ile görüşmeli ve tesisatınızı kontrol ettirerek Krone arızası olup olmadığından emin olduktan sonra modem ‘inizi değiştirmelisiniz. İnternet arızalarında en çok karşılaşılan problemler kablonun korozyona uğraması ile zamanla deforme olmasıdır. Cat 6 kablo çekerek internet arızası giderilerek sinyali düşürmeden daha yüksek hızda gelmesini sağlıyoruz. Kablo geniş ve kaliteli olduğundan deforme olması uzun yıllar sürüyor.

İlginizi Çekebilir!  Tüm Ankara Genelinde Elektrik Elektronik Servisi

Led Aydınlatma Çeşitleri  Spot Lamba, Projektör Tamiri Değişimi Montajı 

Ev, Bina , İş Yeri Led aydınlatma sistemleri ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda Altındağ Elektrikçi olarak Binanızın Projektörlerini, Evinizin aydınlatma sistemlerini, Spot Lambalarınızın montaj ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

50-100-150-200W SMD LED PROJEKTÖR BEYAZ 50w

50-100-150-200W SMD LED PROJEKTÖR BEYAZ 50w

Binalarınızın daha iyi aydınlatması için bahçelerinizin, giriş çıkışların aydınlatması için led aydınlatma sistemleri hem ekonomik hem’de daha fazla ışık vermesi ile en çok tercih edilen aydınaltma sistemidir. Faturalarınızda yarı yarıya düşüş olacaktır. 3 girişli bir binanın aydınlatmasına led projektör bağladığımızda aylık ortalama gece sabaha kadar yandığında 15 tl elektrik yakmaktadır. Normal yüksek elektrik tüketen aydınlatmalar ayda 80-100 tl civarında yakmaktadır. Yıllık hesapladığınızda led projektör taktırarak hem daha az elektrik harcamış olacaksınız hem de cebinizde daha çok para kalacak. Altındağ Elektrikçi olarak elektrik ile ilgili tüm alanlarda 7/24 elektrik arıza servisi olarak Haktanır elektronik her zaman hizmetinizdedir.

Binalarınız led projektör takıldıktan sonra faturalarınız düşecek ve daha çok bütçeye sahip olacaksınız.

Altındağ 7/24 Elektrikçi Kablo Çekim İşleri

Ev, İş yeri ve Rezidanslarınız için elektrik kablosu değişimi , arızası işlemleri için Altındağ Elektrikçi olarak 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Altındağ 7/24 Elektrikçi Kablo Çekim İşleri

Altındağ 7/24 Elektrikçi Kablo Çekim İşleri

Daire, İş yeri, Ofis, Fabrika tüm elektrik işleri anahtar teslim 7/24 elektrik işleri tadilat işleri Haktanır Elektronik Servisini arayabilirsiniz.

 • Sigorta kutusu ve Montajı : Sigorta kutusu evin en önemli bölümüdür.
  Olası yangınlardan ve şase alımından kaynaklanan elektrik arızaları
  ve yangından korunma amaçlı tüm elektriği kesen şarteller önemlidir.
  Seçilen şartellerin bilinen bir marka olması önemlidir. Biz Samsung tercih
  ediyoruz. Yangına magruz kalmamak için mutlaka sigortalarınızı kontrol ettirin.
 • Kaçak akım rolesini evinize mutlaka montaj ettirin. Kaçak akım rolesi
  evinizde bir kaçak tesbit ettiğinde otomatik olarak şarteli attırır ve yangın
  çıkmasını engeller.
İlginizi Çekebilir!  Ankara 7/24 Elektrikçi

Altındağ Elektrikçi Klima Kablosu ve Sigortası Takan Yerler

Altındağ Elektrikçi olarak Klima Kablosu , Sigortası ve Elektrik arızalarında 7/24 Haktanır Elektronik’e ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ustayı ara gelsin. Tuşuna basmak. Bölgenize en yakın servis yönlendirilecektir. Klimalar ‘da mutlaka sigorta olmalıdır. Olası yüksek akım ve terslik durumunda şarteli attırarak önlem alır ve sizi olası kötü sonuçlardan kurtarır.

Elektrik Servisi

Elektrik Servisi

Bina Ana Şartelleri Attı Taş Sigorta Gecenin Yarısı Kime Yaptırabilirsiniz?

Altındağ Elektrikçi Haktanır Elektronik Servisi Binanızın Elektrik Tesisatından oluşan sigorta sorunlarında binanızın ana hattına müdahale ederek sigortasını hemen değiştirir ve binanıza elektrik hizmeti verilmeye devam edilir. Tek yapmanız gereken ustayı ara gelsin.

Uydu Arızası ve Montajı

Haktanır Elektronik Altındağ Uyducu Servisi olarak 7/24 uydu tamiri, Uydu Montajı, Sinyal Ayarlama , Lnb değişimi gibi bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Evinizin uydu sinyal problemlerinde Ankara Altındağ Uyducu Uydu Servisi Haktanır Elektronik size en hızlı bir biçimde servis hizmeti sağlamaktadır.

Görüntülü Diafon Arızası ve Görüntülü Diafon Montajı

Görüntülü diafon tamiri oldukça zahmetli bir iştir. İşin ehli tarafından müdahale edildiğinde bili bili cihazları ile anında arıza tesbit edilerek gerekli önlemler 30 dakika gibi kısa bir sürede giderilir. Yeterli ekipmanı olmayan bir servis işinizi akşama kadar da uğraşsa çözemez. Çözemediği gibi bir de diğer hatları da bozar. Diafon işi gerçekten hem zor hem de ekipman isteyen bir iştir. Gerekli ekipmanı olmayan kişilerce kurcalanmasına bağlı olarak daha büyük masraflar açabilirsiniz. Diafon servisi olarak Altındağ Elektrikçi Servisimizi anında arayabilir hemen ustayı çağırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?