0 546 957 58 88
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Anıttepe Uyducu – Uydu Servisi

22 Ekim 2017
274 kez görüntülendi
Anıttepe Uyducu – Uydu Servisi

Anıttepe Uyducu | Uydu Servisi Ankara

Anıttepe Uyducu – Uydu Servisi ( Çankaya) bölgesinde Haktanır Elektronik , Çanak Anten Servisi , Montajı , Kurulumu olarak faaliyet göstermekteyiz. Anıttepe Uyducu fiyatları bölgeye göre değişmektedir. Uydu ( Çanak ) servis hizmetimiz 7-24 günün her saatinde aktif kadromuz ile gerçekleştirilmektedir.

    Anıttepe Mahallesi Çankaya ‘ ya bağlı bir bölge olup hizmet alanlarımız içerisindedir.  Anıttepe uyducu olarak Haktanır Elektronik & Uydu Kamera Sistemleri olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

    Anıttepe mahallesi çanak anten kurulumu , elektrik elektronik işleriniz,  bilgisayar donanım yazılım işleriniz , reciver işleriniz, şifreli uydu kurulumları , çift çanak kurulumları , merkezi sistem uydu kurulumları, Güvenlik kamerası sistemleri kurulumu, montajı ve tamir işlemleri , Doğalgaz gaz kaçağı alarm dedektörleri , Regülatör ve UPS işleriniz, Bina ve işyerlerinize görüntülü ve sesli audio sesli ve görüntülü konuşma sistemleri montajı , tamiri, arıza teşhisi gibi işlemlerinizi profesyonel iş kadromuz ile aynı gün içerisinde sağlamaktayız.

Anıttepe Uyducu - Uydu Servisi çankaya uyducu çankaya anıttepe uyducu anıttepe uyducu çanak servisi anıttepe uyducu anıttepe uydu servisi anıttepe uydu arızası anıttepe kameracı anıttepe eletrikçi anıttepe çanak anten servisi

Anıttepe  Uyducu

Anıttepe Çanak Anten Montajı Fiyatları

     Anıttepe Çanak Anten montajı servis ücretlerimiz bölgeye göre değişmekte olup standart şehir içi servis (arıza giderme ) ücretlerimiz 50 tl olup bölgeler arası mesafe farkına göre hesaplanmaktadır. Ayrıca yedek parça , parça ekleme , parça değiştirme gibi işlemlerinizi de belirttiğinizde işlemlere dahil edebiliyoruz. Farklı farklı işçilik ücreti vermek yerine evinizdeki tüm tadilatları tarafımıza da yaptırıp daha uygun bir fiyat alabilirsiniz.

Çanak Anten Uydu Kurulumu Nasıl Yapılır?

     Çanak anten kurulumu yapmadan önce düzgün bir zemin üzerine keşif yapılarak sinyal için en uygun bölge seçilir. Daha sonra ayaklar montajlanarak çanak monte edilir. Profesyonel cihazlarımız ile LNB bağlandıktan sonra ucuna kablo yardımı ile cihazımıza bağlanarak sinyal kontrolü yapılır %95- %100 gibi frekanslarda ayarlama yapılmaktadır. En iyi sinyal yakalandığında cihaz sabitlenir ve kablo çekilerek evinizin içerisinde monte edilir TV ‘ ye bağlanarak kanalların ayarlanması işlemine geçilir. Çoğu televizyonlar yeni nesil televizyonlar kendinden kumandalı olduğundan frekanslar girildikten sonra otomatik ayarlama yapılmaktadır. Bu sayede televizyonumuz tüm kanalları kurulu bir şekilde gelmektedir ve daha sonra kendiniz manuel olarak kanal taşıma işlemleri yapabilirsiniz.

Çanak Anten Montajında Kullanılan Malzemeler

  • Hilti ( delmek için kullanılır )
  • Şarjlı Matkap ( vidaları sıkmak ve montajlamak için )
  • Uydu Ayar Cihazı ( profesyonel digital sinyal bulucu cihazı)
  • Montaj Ekipmanları ( Dübel,  Vida , Çanak Anten , LNB , Kablo , Reciver , Konnektör, )

Yukarıdaki malzemeler ile çanak anten montajı yapılmaktadır. Çatı ‘ ya çanak anten montajı yapıyoruz. Dilerseniz uygun gördüğünüz balkonunuzun bir bölgesine ‘de montaj yapabiliriz.

Summary
Anıttepe Uyducu - Uydu Servisi çankaya uyducu çankaya anıttepe uyducu anıttepe uyducu çanak servisi anıttepe uyducu anıttepe uydu servisi anıttepe uydu arızası anıttepe kameracı anıttepe eletrikçi anıttepe çanak anten servisi
User Rating
5 based on 1 votes
Service Type
Anıttepe Uyducu - Uydu Servisi
Provider Name
Murat Haktanır,
Turkey,Anıttepe / ankara,ankara-06090,
Telephone No.05469575888
Area
Anıttepe Uyducu
Description
Anıttepe bölgesinde uydu servisi en yakın uydu servisi 7-24 uyducu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Servisi Ara İletişime Geç