0 546 957 58 88
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bilgisayar Teknik Servis Ankara Altındağ

09 Kasım 2016
601 kez görüntülendi
Bilgisayar Teknik Servis Ankara Altındağ

Bilgisayar Teknik Servis Ankara Altındağ

Ankara Altındağ , Örnek Mahallesi , Telsizler , Aydınlıkevler, Siteler bölgeleri başta olmak üzere firmalarınızın ve evlerinizin bilgisayarları format , tamir, bakim işleriniz Altındağ Elektrik Murat Haktanır Tarafından yapılmaktadır.

Bilgisayar Neden Yavaşlar ?

Bilgisayarlarınız zamanla şişer girdiğiniz websiteleri , mailler, videolar sürekli ön bellekte daha hızlı açılması için zamanla depolanır ve gittikçe disk doldurmaya başlar ve zamanla siteler geç açılmaya başlar ve bir  bakım ister bu gibi durumlarda belli başlı programlar yüklenmesi ve sisteminizin optimize edilmesi gerekir. Bizler Haktanır Elektronik olarak bilgisayarınızın daha verimli çalışabilmesi için antivirüs programları , CCleaner gibi temizlik araçları yükleyip bilgisayarlarınızın driverlerini güncel olarak tutarak pc nizin maksimum performansda çalışmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemlidir. Özellikle Kasa’lı bilgisayarlarınız Çocuklar için tam bir oyun makinasıdır ve zamanla sürekli oyun indirmek yüklemek vs gibi sebepler hafıza kartları flash diskler, telefon bağlamak gibi sorunlardan kaynaklı ondan ona bundan şuna sürekli taşınabilir belleklerden bulaşan virüslerden dolayı pc ler zamanla yavaşlamakta ve donanımsal ve yazılımsal olarak problemler yaratmakta zaman zaman erotik siteler açmakta abuk subuk siteler kendi kendine çıkan reklamlar açmaktadır bu gibi durumlarda adwcleaner programı ile bulaşan virüsleri temizliyoruz. ( eğer önemli verilerin gitmesini istemediğiniz bir bilgisayar ise ) eğer bilgisayarınız normal oyun için kullanılan bilgisayar ise verilerinizi komple silerek sıfırdan format atıp sıfırdan bilgisayarınızı yüklüyoruz.

teknikservis

teknikservis

Bilgisayar’a oyun yüklüyor musunuz?

Free olan oyunları ( ücretsiz ) olan oyunların çoğunu bilgisayarlarınıza hediye olarak yüklüyoruz. Counter Strike , GTA via city gibi oyunlar, Online Metin2 , Knight online vs tarzı oyunlar da yine ücretsiz olarak sisteminize isteğiniz doğrultusunda 3-5 oyun opsiyonel olarak yüklenmektedir.

Kişisel verilerimin silinmeden format attırmak istiyorum !

Evet Haktanır elektronik olarak verilerinizi yedekleme yapabiliyoruz ( ek ücret tabidir ) çökmüş bilgisayarlarınız’daki verileri de yine özel cdlerimiz ile programlarımız ile pc nizi açıp yedekleme yapmaktayız.

Silinmiş verileri geri kurtarma yapıyor musunuz?

Örneğin muhasebecisiniz, yada fotoğrafçı , yada xml , doc gibi, jpg,pdf gibi uzantılı dosyalı resim arşiviniz vs elinizde olan verilerinizi ek ücretle kurtarıyoruz biliyorsunuz ki bu işi 1000-2000 tl den aşağı yapan yok fakat bizler 200-300 tl gibi cuzi bir rakama kişisel verilerinizi kurtarıyoruz bu işlem süresi 1-2 gün  de sürebilir 1-2 saat de sürebilir kurtarılacak verinin boyutuna göre değişmektedir. ( not : veri yedekleme yapılacağından extra disk bulundurmak müşterinin sorumluluğundadır flash disk olabilir yada hafıza kartı yada external harici harddisk)

Bilgisayarım hiç açılmıyor elektrik gelmiyor ?

Bilgisayarınız elektrik prizi takılı olduğu halde tuşa basıyorsunuz fakat açılmıyor! muhtemelen power suplay yani güç kaynağı elektrik kesintisi yada miladının tamamlaması ile patlamalar yaratmaktadır. Eğer şansınız var ise güç kaynağının takip ettiği noktalar olan dwd writer , hdd ( hardisk bellek ) , Ram , Anakart gibi cihazlarınızın yanmamış olması için dua etmelisiniz. Normal şartlarda her power suplay en geç 2 senede bir değiştirilmesi gerekir çünkü power içerisinde bobin vs vardır gücü düşürür 12 volt’a eğer düşüren dirençler patlar ise direk anakarta 220 volt verir ve buda köprülerin yanmasına sebebiyet verir. Bilgisayarınız ne kadar yeni olursa olsun her 2 senede bir tüm bilgisayarınızı yeni bile alsanız mutlaka power suplay’ı değiştiriniz. ( ortalama malzeme 50 tl işçilik 20-30 tl arası değişmektedir )

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonServisi Ara ( 7/24 Ankara )
ankara web tasarım ankara boşanma avukatı ankara amortisör tamircisi Ankara Amortisör Tamiri