0 546 957 58 88
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Keçiören Uyducu – Uydu Servisi

08 Aralık 2017
1 kez görüntülendi
Keçiören Uyducu – Uydu Servisi

Keçiören Uyducu – Uydu Servisi olarak Ankara’nın tüm bölgelerinde 7-24 teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Haktanır Elektronik olarak Tüm Ankara genelinde Çanak anten kurulumu , montajı , arıza tesbit ve kanal ayarlama gibi işlemlerinizi profesyonel cihazlarımız ile minimum sinyal kaybı ile maksimum sinyal performansı yakalayarak sizlere donmadan kaliteli olarak tv keyfini sürmeye davet ediyoruz. Profesyonel hassas sinyal bulucu cihazlarımız ile %99 kalite serviyelerine kadar sinyali yakalayıp uydunuzu sabitliyoruz. Profesyonel 30-40 m yüksekliğe kadar katlanabilir merdivenlerimiz , hilti , duvar askı aparatları ( tv asmak için ) , şarjlı makkap , şarjlı tornavida ve her türlü araç edavat sağlayabileceğimiz takım çantamız ile profesyonel çözümler için her zaman yanınızdayız.

Bizlere sadece çanak anten uydu montajı yapan bir teknisyen gözü ile bakmayın evinizin her türlü ihtiyacını karşılaybilecek bilgi ve tecrübeye sahip ekibimiz arasında bilgisayar tamiri,  format gibi elektronik işlemler, güvenlik kamerası arızası , alarm sistemleri , görüntülü diyafon sistemleri , sesli diyafon hizmetleri, kartlı geçiş sistemleri , yangın alarmları , doğalgaz koku dedektörleri , yangın dedektörleri , Ev ve işyerlerinizin elektrik işleri, internet abonelik işlemleri , internet arızaları , internet kablo hattı yenileme, cat 5 kablo çekme gibi işlemlerinizi uzman ekip kadromuz ile aynı gün içerisinde sizlere çözüm sağlamaktayız. Sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir.  , Keçiören uyducu , uydu servisi olarak  tüm bölgelerinde teknik servis hizmetimiz 7-24 devam etmektedir.

Kaliteli hizmet , müşteri memnuniyeti ve kaliteli referanslarımız ile sizlere 7-24 hizmet sağlamanın keyfi içerisindeyiz. Uzman iş kadromuz ile Ankara en yakın uyducu , uydu servisi olarak Haktanır Elektronik sizlere çözüm sunmaktadır.

Akım korumalı prizler,  regülatörler , ups cihazları , internet arızaları gibi işlemleri bırakın ekibimiz ilgilensin tüm işlerinizi aynı ekibimize yaptırdığınızda her zaman işçilik maliyeti ve malzeme maliyetinden kar elde etmiş olursunuz. Aldığınız hizmetten memnun kalacağınıza eminiz.

Keçiören’de Uydu – Çanak Anten Servis Hizmeti Verdiğimiz Noktalar ;

19 MAYIS MAHALLESİ Uyducu ,
23 NİSAN MAHALLESİ Uyducu ,
ADNAN MENDERES MAHALLESİ Uyducu ,
AKTEPE MAHALLESİ Uyducu ,
AŞAĞI EĞLENCE MAHALLESİ Uyducu ,
ATAPARK MAHALLESİ Uyducu ,
AYVALI MAHALLESİ Uyducu ,
BADEMLİK MAHALLESİ Uyducu ,
BAĞLARBAŞI MAHALLESİ Uyducu ,
BAĞLUM GÜZELYURT MAHALLESİ Uyducu ,
BASINEVLERİ MAHALLESİ Uyducu ,
ÇALDIRAN MAHALLESİ Uyducu ,
ÇALSEKİ MAHALLESİ Uyducu ,
ÇİÇEKLİ MAHALLESİ Uyducu ,
EMRAH MAHALLESİ Uyducu ,
ESERTEPE MAHALLESİ Uyducu ,
ETLİK MAHALLESİ Uyducu ,
GÜÇLÜKAYA MAHALLESİ Uyducu ,
GÜMÜŞDERE MAHALLESİ Uyducu ,
GÜZELYURT MAHALLESİ Uyducu ,
HASKÖY MAHALLESİ Uyducu ,
HİSAR MAHALLESİ Uyducu ,
İNCİRLİ MAHALLESİ Uyducu ,
KAFKAS MAHALLESİ Uyducu ,
KALABA MAHALLESİ Uyducu ,
KAMİL OCAK MAHALLESİ Uyducu ,
KANUNİ MAHALLESİ Uyducu ,
KARAKAYA MAHALLESİ Uyducu ,
KARARGAHTEPE MAHALLESİ Uyducu ,
KARŞIYAKA MAHALLESİ Uyducu ,
KAVACIK SUBAYEVLERİ MAHALLESİ Uyducu ,
KÖSRELİK MAHALLESİ Uyducu ,
KÖŞK MAHALLESİ Uyducu ,
KUŞCAĞIZ MAHALLESİ Uyducu ,
OSMANGAZİ MAHALLESİ Uyducu ,
OVACIK MAHALLESİ Uyducu ,
PINARBAŞI MAHALLESİ Uyducu ,
SANCAKTEPE MAHALLESİ Uyducu ,
SARIBEYLER MAHALLESİ Uyducu ,
ŞEFKAT MAHALLESİ Uyducu ,
ŞEHİT KUBİLAY MAHALLESİ Uyducu ,
ŞENLİK MAHALLESİ Uyducu ,
ŞENYUVA MAHALLESİ Uyducu ,
TEPEBAŞI MAHALLESİ Uyducu ,
UFUKTEPE MAHALLESİ Uyducu ,
UYANIŞ MAHALLESİ Uyducu ,
YAKACIK MAHALLESİ Uyducu ,
YAYLA MAHALLESİ Uyducu ,
YEŞİLÖZ MAHALLESİ Uyducu ,
YEŞİLTEPE MAHALLESİ Uyducu ,
YÜKSELTEPE MAHALLESİ Uyducu ,

ETİKETLER
100 yıl elektrikçi, 19 MAYIS MAHALLESİ Uyducu, 23 NİSAN MAHALLESİ Uyducu, ADNAN MENDERES MAHALLESİ Uyducu, AKTEPE MAHALLESİ Uyducu, AŞAĞI EĞLENCE MAHALLESİ Uyducu, ATAPARK MAHALLESİ Uyducu, AYVALI MAHALLESİ Uyducu, BADEMLİK MAHALLESİ Uyducu, BAĞLARBAŞI MAHALLESİ Uyducu, BAĞLUM GÜZELYURT MAHALLESİ Uyducu, BASINEVLERİ MAHALLESİ Uyducu, ÇALDIRAN MAHALLESİ Uyducu, ÇALSEKİ MAHALLESİ Uyducu, ÇİÇEKLİ MAHALLESİ Uyducu, EMRAH MAHALLESİ Uyducu, ESERTEPE MAHALLESİ Uyducu, ETLİK MAHALLESİ Uyducu, GÜÇLÜKAYA MAHALLESİ Uyducu, GÜMÜŞDERE MAHALLESİ Uyducu, GÜZELYURT MAHALLESİ Uyducu, hasköy mahallesi uyducu, HİSAR MAHALLESİ Uyducu, İNCİRLİ MAHALLESİ Uyducu, KAFKAS MAHALLESİ Uyducu, KALABA MAHALLESİ Uyducu, KAMİL OCAK MAHALLESİ Uyducu, KANUNİ MAHALLESİ Uyducu, KARAKAYA MAHALLESİ Uyducu, KARARGAHTEPE MAHALLESİ Uyducu, KARŞIYAKA MAHALLESİ Uyducu, KAVACIK SUBAYEVLERİ MAHALLESİ Uyducu, KÖŞK MAHALLESİ Uyducu, KÖSRELİK MAHALLESİ Uyducu, KUŞCAĞIZ MAHALLESİ Uyducu, OSMANGAZİ MAHALLESİ Uyducu, OVACIK MAHALLESİ Uyducu, PINARBAŞI MAHALLESİ Uyducu, SANCAKTEPE MAHALLESİ Uyducu, SARIBEYLER MAHALLESİ Uyducu, ŞEFKAT MAHALLESİ Uyducu, ŞEHİT KUBİLAY MAHALLESİ Uyducu, ŞENLİK MAHALLESİ Uyducu, ŞENYUVA MAHALLESİ Uyducu, TEPEBAŞI MAHALLESİ Uyducu, UFUKTEPE MAHALLESİ Uyducu, UYANIŞ MAHALLESİ Uyducu, YAKACIK MAHALLESİ Uyducu, YAYLA MAHALLESİ Uyducu, YEŞİLÖZ MAHALLESİ Uyducu, YEŞİLTEPE MAHALLESİ Uyducu, YÜKSELTEPE MAHALLESİ Uyducu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Servisi Ara İletişime Geç