0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Netelsan Görüntülü Diyafon Servisi – 7/24 Ankara

14 Ocak 2018
3 kez görüntülendi
Netelsan Görüntülü Diyafon Servisi – 7/24 Ankara

Netelsan Görüntülü Diyafon Servisi – 7/24 Ankara

Netelsan görüntülü diyafon servisi olarak Netelsan’dan kısaca sizlere bahsetmek gerekirse ;  Sektöründeki faaliyetlerine 1989 yılında başlayan Netelsan, bina iletişim sistemleri ve sensörlü aydınlatma armatürleri üzerine ürünlerinin Ar-Ge’si, tasarımı ve üretiminin tamamını kendi bünyesinde yapan nadir firmalardan biridir.  Türkiye geneline yayılmış satış ve servis ağı, Ar-Ge’ye verdiği önem ve bina elektroniği alanındaki deneyimi sayesinde Netelsan  bugün Türkiye’nin sektöründeki lider firmalarından biri haline gelmiştir.

whatsapp

Yenilikçi ve öncü yapısıyla yurtdışına ihraç yapan ve markasıyla tercih edilen firmamız çalışmalarında tamamen sizlerden aldığı güven ve %100 yerli kaynak kullanarak kaliteli ürün ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Netelsan için kalite bir yaşam tarzıdır. İşletmemizin her noktasında olması gereken ve olan bir kavramdır. Kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışını yaşatmak, şirketin tüm organlarına aşılamak ve devamlılığı sağlamak bizim ana görevimizdir.

NETELSAN GÖRÜNTÜLÜ DİYAFON SERVİSİ AR-GE

Ar-Ge departmanındaki uzman mühendisler ve teknik kadrosuyla alanındaki teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek bu gelişmeleri ürünlerinde uygulamaktadır. Siz değerli tüketicilerimize kaliteli ve sorunsuz ürünler sunabilmek için Ar-Ge departmanımız çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir.

Bina iletişim sistemleri ve sensörlü aydınlatma armatürleri alanında sektörde lider olan firmamız yaptığı yenilikçi yaklaşımlarla ilklerin firması olma özelliğini kazanmıştır.

İlk buton altı aydınlatmalı diafonu,
İlk 16 melodili diafon santralini,
İlk koruma şapkalı zil panelini,
İlk oynar başlıklı duvar aplikli sensörü yapmıştır.

İlginizi Çekebilir!  Gölbaşı Netelsan Görüntülü Diafon Servisi

 

Netelsan görüntülü diyafon servisi teknik servis

Netelsan, deneyimli teknik servisiyle Tüm Ankara genelinde netelsan görünütlü diyafon servisi gerekli durumlarda yerinde hizmet sunmaktadır. Teknik Servisimiz 0546 957 58 88 no’lu Ücretsiz Tüketici Danışma Hattıyla değerli müşterilerine hizmet vermektedir

Netelsan görünülü diyafon servisi üretim

Netelsan, üretimini kendisine ait olan tesislerinde gerçekleştirmektedir. Netelsan ürünleri ve fabrikası için almış olduğu dünyaca kabul edilen TS-EN ISO 9001:2015 kalite belgesi, TSE belgeleri,  TSE-HYB hizmet yeterlilik belgesi, CE belgeleri ile  kalitesini bir kez daha ispat etmiştir. Ürünlerini alanında uzmanlaşmış mühendis ve teknik personeliyle, üretimin tüm aşamalarında, ISO 9001:2015 kalite şartlarını baz alarak üretim tesislerinde kusursuz kalite anlayışıyla modern makinalarla üretmektedir.

Duman Dedektörü (Taban Soketi Dahil)

Netelsan Duman Dedektörü

Netelsan Duman Dedektörü

LPG Doğalgaz Dedektörü (Taban Soketi Dahil)

LPG Doğalgaz Dedektörü (Taban Soketi Dahil)

LPG Doğalgaz Dedektörü (Taban Soketi Dahil)

TYPHOON 7”

TYPHOON7 " Görüntülü Diyafon

TYPHOON7 ” Görüntülü Diyafon

Dekoratif Işıklı Zil Paneli Altlıkları

Dekoratif Işıklı Zil Paneli Altlıkları

Dekoratif Işıklı Zil Paneli Altlıkları

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?