0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Törekent Elektrikçi

20 Mart 2020
2 kez görüntülendi
Törekent Elektrikçi

TÖREKENT SİNCAN 7/24 ELEKTRİKÇİ

Törekent Uyducu Servisi olarak Törekent bölgeesi başta olmak üzere Sincan bölgelerine 7/24 servis hizmeti sağlanmaktadır. Uydu arızaları genelde LNB bozulması, Rüzgar, Yağmur, Fırtına gibi sebepler yahut korozyon sebebi ile zamanla kalitesi düşmekte ve yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. 2-3 Yılda bir mutlaka LNB cihazının değiştirilmesi gerekmektedir.

Deforme olan LNB ‘leriniz değiştirildikten sonra profesyonel sinyal bulucu cihazlar ile %95 ile %100 arasında maksimum performans ile antenleriniz ayarlanır ve kesintisiz sinyal ile en kaliteli donmadan tv izlemenin keyfine varabilirsiniz. TV anten ayarlarınız gelen ekiplerimiz tarafından uydu kurulumu yapılarak ayarlanmaktadır.

Bazı Kanallar belli periyodik dönemlerde uydu, Sinyal güncellemeleri yapmaktadır. Gelen ekibimiz yazılım günccellemelerini sizler için gerçekleştirecektir.  Törekent Uydu Çanak Anten satış, montaj, kurulum ve teknik servis hizmeti veriyoruz. Bizi aramanız durumunda Gün içerisinde gelip uydu çanak antenin kurulumunu yapıyoruz. Varsa eğer, mevcut uydu çanak anteninizin arızasını gideriyoruz.

Törekent Uydu Servisi

Törekent bölgesindeki uydular biraz yüksek kesim olması nedeni ile sert rüzgardan etkilenen bir bölgedir. Çanak anten montajlarınızın profesyonelce ayarlanması gerekmektedir. Yerleri ve cıvata girişleri iyice sıkılmalıdır.  Törekent uydu montajı , Ayarı, Arıza onarımı ihtiyaçlarınızda Haktanır Elektornik Yanınızda. En yakın Törekent Uydu Servisi olarak hizmet sağlanmaktadır.

Uyducu Törekent

Ankara ‘nın bütün mahallelerine elektrik servisi sunmaktayız. Törekent Uyducu Elektrikçi Deneyimli kadromuz ve geniş servis ağımızla ihtiyacınız olduğunda anında müdahele etmek üzere evlerinize iş yerlerinize geliyoruz. Arızanızı çözüp tesisatınızı olması gerektiği gibi calışmasını saylayarak en temiz ve güvenli şekilde teslim ediyoruz. Elektrik konusunda deneyimli kadromuz sorununuzu en kısa zamanda çözecektir. Gönül rahatlığıyla ustalarımıza güvenebilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

İlginizi Çekebilir!  Törekent Uyducu

 

 • Törekent Uydu Anten Servisi
 • Törekent Uydu Servisi
 • Törekent Uyducu
 • Törekent Uydu Montaj
 • Törekent Uydu Arıza
 • Törekent Uydu Ayarı
 • Törekent Uydu Frekansı
 • Törekent Uydu Kurulumu
 • Törekent Çanak Anten Servisi
 • Törekent Çanak Anten Montaj
 • Törekent Elektrikçi
 • Törekent Diafon Arızası

 

Törekent Uydu Servisi, Törekent TV Uydu Servisi, Törekent TV Uydu Anten Servisi, Törekent TV Uydu Sistemleri, Törekent TV Uydu Anten Teknik Servisi, Törekent TV Uydu Anten Tamircisi, Törekent Uydu Servisi, Törekent Uydu Anten Ayarlama,

Ankara Törekent Elektrik ustası olarak Nöbetçi elektrikçi, Acil Elektrikçi konularında 7/24 hizmet vermekteyiz. Ankara’da yaklaşık 10 yıldır kalite ve güveni bünyesinde barındıran köklü firmalardanız.

 • Elektrik Arızaları
 • Sigorta Pano Arızaları
 • Priz Ampül Arızaları
 • Elektrik Pano Arızaları
 • Anahat (Kolon) Kablo Arızaları
 • Buat Yanma ve Sıfır Kablo Çekme Arızaları
 • Kablo Temassızlığı Arızaları
 • Elektrik İç Dış Tesisat Değişimi
 • Elektrik Kaçak Tespit ve Onarım Hizmetleri

Altındağ Elektrik Haktanır Elektronik olarak uzman ekibimizi ile tüm elektrik tesisat, tamir ve montaj işlerinizi garantili yapıyoruz. İşyeri ve Evlerinizin Tadilat, Bakım, Asma Tavan aydınlatma, Dış cephe aydınlatma, Kamera sistemleri, şifreli kart geçiş sistemleri, şifreli kapı sistemleri, görüntülü diafon hizmetleri

Törekent Elektrikçi Acil Elektrikçi

Törekent Elektrikçi Acil Elektrikçi

TÖREKENT SİNCAN PROFESYONEL ELEKTRİKÇİ 7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

Profesyonel Servis  Tam elektrikçi, alanında tecrübeli ve uzman kadrosu ile elektrik tesisatınız ile alakalı problemleri profesyonel ve müşteri memnuniyeti garantili olarak yapıyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. ( bütçenize göre kendiniz seçebiliyorsunuz)

TÖREKENT SİNCAN TELEFON ANKESTRA KUTUSU 7/24 ELEKTRİKÇİ

Telefon ankestra kutuları bina girişlerinde bulunur. Türk Telekom ve diğer operatörlerin bina dışına kadar sorunsuz bir şekilde çektiği hat kabloları haricinde kalan kablolar ‘ı elektrikçiler çeker. Evinizde sürekli internetiniz kopuyor ve bir çözüm bulamıyor iseniz cat6 kablo kullanılarak ince bakır kablolarınız değiştirilerek cat6 kablo ile güvenli ve hızlı bir biçimde pratik olarak değiştirilir. Ve internetinizdeki kopma probleminiz giderilmiş olur.

İlginizi Çekebilir!  Demetevler uydu servisi 7-24 uyducu

bilkent-elektrikci

TÖREKENT SİNCAN LED AYDINLATMA 7/24 ELEKTRİKÇİ

Led aydınlatma günümüz teknolojisi sosyal alan, bina ve süslemeleri istenilen ambiyanslarda etkili ve hızlı bir biçimde aydınlatma seçenekleri yapılabilmektedir. Renkli led ışıklar, bina dışına aydınlatma süsleri, dış cephe aydınlatma gibi seçenekler ile led aydınlatma montaj ve arıza işlemlerinde haktanır elektronik’den yardım alabilirsiniz.

TÖREKENT SİNCAN DİAFON ARIZA SERVİSİ 7/24

Her marka diafon arızalarına Bilent Ankara ‘da ki firmamız ilgilenmektedir. Arıza tesbit, Ürün değişimi, Sıfırdan diafon montajı gibi işlerinizde teknik destek alabilirsiniz.

TÖREKENT SİNCAN AVİZE MONTAJI 7/24

Törekent bölgesinde evinizin avize montaj bakım ve onarım işlemlerinde Haktanır Elektronik servisini arayabilirsiniz. Avizeler evin en dikkat çekici aksesuarlarıdır. Görsellik ve şıklığa önem verenlerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır.

TÖREKENT SİNCAN SİGORTA KUTUSU ARIZASI 7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

Törekent bölgesinde Sigorta Kutusu arızası işlemlerinde Haktanır Elektronik anında hizmet vermektedir. Sigorta evin ve iş yerlerinin en çok bozulan arızalanan cihazlarından birisidir. Kaçak ve fazla volt gelmesi durumunda kabolarınızın ve cihazlarınızın yanmaması için sigorta kutuları oldukça önem arz etmekedir. Ve en çok yangınlar maalesef sigorta kutularından gelmektedir. Her sağlıklı evin mutlaka yılda en az 1 kez sigorta kutularının kontrol edilmesi erimiş kablo varsa tesbite dilip yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Sigorta kutularınızın amper voltları kontrol edilmelidir. Düşük amperli sigortalar bazen aynı anda bulaşık çamaşır makinası ve buzdolabı çalıştığında sık sık sigort atımına sebep olmaktadır. Bu tür sorunlarda bizi arayarak sigortalarınızın değişimi konusunda bilgi alabilrisiniz.

Özellikle Klima arızalarında en çok sigortalar başrol oynamaktadır. Sigortalar klimanın yakın çevresinde kablonun temas ettiği yerde mutlaka bulundurulmalıdır. Aksi taktirde garanti dışı kalmasına da enden olabilmektedir.

Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile Ankara‘nın her yerinde elektrik tesisat, tamir,montaj ve elektrikçi gerekli olan işlerinizi garantili yapıyoruz.

Ev ve iş yerlerinizin her türlü tadilat, bakım ve arızaları sorunsuz giderilir. Kamera sistemleri, şifreli kapı açma, asma tavan aydınlatması,  görüntülü telefon ve diafon sistemleri garantili yapılır.

Evinizdeki veya iş yerinizdeki elektrik tesisatının sorunsuz çalışması için gerekli deneyime, personele ve kaynaklara sahibiz. Bir işin zamanında en kısa sürede ve garantili yapılmasını sağlayabiliriz.

Elektrikçi kadromuz ile özel mekanların aydınlatması, bina aydınlatması, bahçe aydınlatması, fabrika aydınlatması, peyzaj aydınlatması ile iç ve dış mekanların aydınlatma elektrik tesisatları kurulumu hizmeti vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?