0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ankara Uyducu Numarası

06 Haziran 2021
518 kez görüntülendi
Ankara Uyducu Numarası

Ankara Uyducu Numarası

Ankara uyducu numarası ile faaliyet gösteren firmamız, Ankara’nın tüm semtlerine hizmet sağlıyor. Uydu antenleri ve cihazlarında; satış, montaj, kurulum, ayarlama ve onarım hizmetleriyle güvenilir hizmet sunuyoruz.

Merkezi uydu kurulumu, balkon, teras veya çatı anten kurulumlarında uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Tek çanak kurulumu, çift çanak kurulumları, iki oda veya tek antenli iki daire bağlantıları gibi seçeneklerle, kaliteli uydu cihazları ve farklı dereceli çanak antenleri sunuyoruz.

Ankara Uydu Tamiri Servisi

Ankara uyducu servisi olarak, nakil işlemlerinde demontaj ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Frekans ayarlama, arıza tespit ve tamirat hizmetleri ile ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Başkentin tüm ilçelerinde ve bölgelerinde uydu tamiratı hizmetleri ile en kısa sürede, hızlı ve nitelikli hizmet sunumu gerçekleştiriyoruz. Uydu cihaz ve çanak anten dışında, Digitürk ve Dsmart anten kurulumları ve kanal frekans ayarlama hizmetleri sunuyoruz.

Apartmanlar için merkezi sistem kurulumları, arıza tespit ve onarımları ile çatı anten kurulumları ile dairelere yayın ve bağlantı kurulumlarında profesyonel hizmet sunuyoruz.

Ankara Çanak Anten Tamiri

Ankara uydu tamiri servisi olarak tüm semtlerde ekonomik ve hızlı servis sunuyoruz. Üstelik tüm hizmetlerimiz ve ürünlerimiz garantili olarak sunuluyor. Balkon ve teraslarda çanak anten kurulumunu garantili olarak sağlıyoruz.

Çatı çanak anten kurulumları, arıza tespitleri ve onarımları ile frekans ayarlama ve nakil işlemleri sağlıyoruz. Kablo setleri, çanak setleri ve uydu alıcı cihazlarında yeni modelleriyle en kaliteli markaları satışa sunuyoruz.

Tek kablo bağlantısı ile hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de tek kablo ile daha çok kanal izleyebilme avantajı sunuyoruz. Yerel, ulusal ve uluslararası kanallar, geniş kapsamlı frekans seçenekleri ile nitelikli kanal ayarlama modülleri sunuyoruz.

Firmamız çanak anten tamiri hizmetleri ile hem daireler hem de bina ve apartmanlarda merkezi sistem ve tekil bağlantı tamiratı hizmetleri sunuyor. Ankara’nın lider firması olarak, personel deyimi ve hızlı erişim avantajları, hızlı sürede tamirat giderimi ve kanal ayarlama, görüntü teslimi sağlıyoruz. Online rezervasyon sisteminden veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Törekent Elektrikçi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?