0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Klima Sigorta Bağlantısı Nasıl Yapılır?

31 Ekim 2019
963 kez görüntülendi
Klima Sigorta Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Klima Sigorta Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Klima her evin olmazsa olmazları haline gelmiştir. Özellikle sıcakların artması ile sürekli çalışan klimalar yüksek güç enerji çektiği için sigorta ve prizlerin ısınmasına neden olmaktadır. Bazen teknik arıza sebebi ile bozulmakta arızalanmaktadır. Cihazlarınızın garanti dışı kalmaması için en önemli husus mutlaka herhangi bir prizde erime, kaçak söz konusu oluduğunda koruma sigortasının atmasıdır. Bu işlem için mutlaka klima ile elektrik kablosu arasına bir şartel bağlanmalıdır.

 

klima sigorta bağlantısı nasıl yapılır? Haktanır Elektronik 7/24 Elektrikçi servisi olarak Klimalarınızın mutlaka elektrik girişleri arasına sigorta takılmasını öneriyoruz. Aksi halde garanti dışı kalabilirsiniz. Yetkili servisler montaj yaparken malesef sigorta takmamakta ve daha sonra size taktırmazsanız garanti dışı kalırsınız şeklinde söylemekteler.

Yapmanız gereken işlem

Ankara 7/24 elektrikçi olarak mutlaka bizi aramanız. Evinizin her türlü elektrik işlerinde Ankara 7/24 elektrikçi olarak hizmetinizdeyiz.

#elektrik #elektrikçi #ankaraelektrikçi #altındağelektrikçi #çayyoluelektrikçi #çankayaelektrikçi #oranelektrikçi #aydınlıkevlerelektrikçi #subayevlerielektrikçi #klimaservisi #klimamontajı #klimasigortamontajı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?