0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Örnek Mahallesi Uydu Montajı

08 Şubat 2017
1 kez görüntülendi
Örnek Mahallesi Uydu Montajı

Örnek Mahallesi uydu elektrik , Babür Caddesi uydu elektrik,  Anafartalar uydu elektrik, Altındağ uydu elektrik, Aydınlıkevler uydu elektrik, Hasköy uydu elektrik, Hisar uydu elektrik, İskitler uydu elektrik, Merkez uydu elektrik, Opera Gençlik parkı , konya sokak uydu elektrik, Samanpazarı uydu elektrik, Siteler uydu elektrik, Telsizler uydu elektrik, Ulubey uydu elektrik, Yenidoğan uydu elektrik, Ulus uydu elektrik, İsmetpaşa uydu elektrik, Yeşilöz uydu elektrik, Yıldırımbeyazıt uydu elektrik, Dışkapı uydu elektrik işlerinizi profesyonel ekibimizle tam ekipman ile hizmet vermekteyiz. Uydularınızın montajını yapmak için gerekli tüm techizatımız mevcuttur. Şarjlı Hiltimiz, Şarjlı Makkap, Şarjlı Tornavidamız, Uydu Sinyal Ayarlama Digital Makinamız, Kablo Techizatımız , Uydu Cihazlarımız ,  Uydu’yu montajlamak için aparatlar , Kablolar , Kanallar  Merkezi uydular için kesik sinyal tarayıcı cihazı, hat kopukluk kontrol edici cihazlarımız tam techizat ile hizmetinizdeyiz. Evinizin her türlü elektrik tesisatı, Uydu işleri Elektrik , Elektronik işleriniz Haktanır Elektronik tarafından yapılmaktadır. Örnek Mahallesi Uydu Montajı ‘nı şu anda yoğun bir şekilde yapmaktayız. Altındağ merkezli olarak araçlarımız ile bir telefon ile anında destek veriyoruz. Çalışma saatlerimiz sabah 09.00 akşam 20.00 ‘dır. Acil müdahalelerde yine müdahale ediyoruz.

Evlerinizde mutlaka Ups kullanmanızı tavsiye ederiz. Regülatör , Ups bir evin olmazsa olmazıdır. Evlerinizde yüksek gelirimden ötürü prizlere yüksek voltaj gelmesi ile elektronik cihazlarınız yanmakta zarara uğramaktadır. Bunun önüne geçmek için çeşitli yönemler vardır en basit ve en ucuz maliyetli kısmı prizleri sigortalı priz kullanarak gerilimi minimuma indirebilirsiniz. Haktanır elektronik olarak bizler bunu montajlıyoruz evinizin tüm prizlerinize yapıyoruz böylece yüksek gelirimde tv, çamaşır makinası gibi cihazlarınız yanmaktan kurtuluyor.

Regülatör ;
Gelen voltajı 220 ‘ ye sabitler ne eksik ne fazla otomatik rolantiye alır trafodan yüksek voltaj bile gelse yine dengeler böylece cihazlarınız yanmaz.

İlginizi Çekebilir!  Çankaya Elektrikçi - Ankara Çankaya Elektrik Servisi

Ups ; Elektrik kesilse bile evinzizin elektriğini alacağınız ups’lere göre 15 dakikadan 2-3 saate  kadar idare etmesini sağlayan cihazdır. Akü ile şarj olur sürekli elektrik aktifdir. Elektrik kesilse bile kaldığınız yerden devam edersiniz Karanlıktan korkan kişiler , Pc başında önemli verileri olanlar özellikle muhasebeciler , yazılımcı, grafiker arkadaşların mutlaka kullanması gereken cihazlardır. En ufak elektirk kesintisinde pc diski zarar görebilir tüm verileriniz kaybolabilir ki bunun örnekleri çoktur.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?