0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ragip tuzun elektrikçi

20 Mart 2020
712 kez görüntülendi
Ragip tuzun elektrikçi

RAGIP TUZUN  7/24 ELEKTRİKÇİ

Ankara Ragip Tuzun Elektrik ustası olarak Nöbetçi elektrikçi, Acil Elektrikçi konularında 7/24 hizmet vermekteyiz. Ankara’da yaklaşık 10 yıldır kalite ve güveni bünyesinde barındıran köklü firmalardanız.

  • Elektrik Arızaları
  • Sigorta Pano Arızaları
  • Priz Ampül Arızaları
  • Elektrik Pano Arızaları
  • Anahat (Kolon) Kablo Arızaları
  • Buat Yanma ve Sıfır Kablo Çekme Arızaları
  • Kablo Temassızlığı Arızaları
  • Elektrik İç Dış Tesisat Değişimi
  • Elektrik Kaçak Tespit ve Onarım Hizmetleri

Altındağ Elektrik Haktanır Elektronik olarak uzman ekibimizi ile tüm elektrik tesisat, tamir ve montaj işlerinizi garantili yapıyoruz. İşyeri ve Evlerinizin Tadilat, Bakım, Asma Tavan aydınlatma, Dış cephe aydınlatma, Kamera sistemleri, şifreli kart geçiş sistemleri, şifreli kapı sistemleri, görüntülü diafon hizmetleri

İvedik Elektrikçi

RAGİP TUZUN PROFESYONEL ELEKTRİKÇİ 7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

Profesyonel Servis  Tam elektrikçi, alanında tecrübeli ve uzman kadrosu ile elektrik tesisatınız ile alakalı problemleri profesyonel ve müşteri memnuniyeti garantili olarak yapıyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. ( bütçenize göre kendiniz seçebiliyorsunuz)

RAGİP TUZUN TELEFON ANKESTRA KUTUSU 7/24 ELEKTRİKÇİ

Telefon ankestra kutuları bina girişlerinde bulunur. Türk Telekom ve diğer operatörlerin bina dışına kadar sorunsuz bir şekilde çektiği hat kabloları haricinde kalan kablolar ‘ı elektrikçiler çeker. Evinizde sürekli internetiniz kopuyor ve bir çözüm bulamıyor iseniz cat6 kablo kullanılarak ince bakır kablolarınız değiştirilerek cat6 kablo ile güvenli ve hızlı bir biçimde pratik olarak değiştirilir. Ve internetinizdeki kopma probleminiz giderilmiş olur.

İlginizi Çekebilir!  Etlik Elektrikçi

bilkent-elektrikci

RAGİP TUZUN LED AYDINLATMA 7/24 ELEKTRİKÇİ

Led aydınlatma günümüz teknolojisi sosyal alan, bina ve süslemeleri istenilen ambiyanslarda etkili ve hızlı bir biçimde aydınlatma seçenekleri yapılabilmektedir. Renkli led ışıklar, bina dışına aydınlatma süsleri, dış cephe aydınlatma gibi seçenekler ile led aydınlatma montaj ve arıza işlemlerinde haktanır elektronik’den yardım alabilirsiniz.

RAGİP TUZUN DİAFON ARIZA SERVİSİ 7/24

Her marka diafon arızalarına Bilent Ankara ‘da ki firmamız ilgilenmektedir. Arıza tesbit, Ürün değişimi, Sıfırdan diafon montajı gibi işlerinizde teknik destek alabilirsiniz.

RAGİP TUZUN AVİZE MONTAJI 7/24

Ragip tuzun bölgesinde evinizin avize montaj bakım ve onarım işlemlerinde Haktanır Elektronik servisini arayabilirsiniz. Avizeler evin en dikkat çekici aksesuarlarıdır. Görsellik ve şıklığa önem verenlerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır.

RAGİP TUZUN SİGORTA KUTUSU ARIZASI 7/24 ACİL ELEKTRİKÇİ

Rakip tuzun Yenimahalle  bölgesinde Sigorta Kutusu arızası işlemlerinde Haktanır Elektronik anında hizmet vermektedir. Sigorta evin ve iş yerlerinin en çok bozulan arızalanan cihazlarından birisidir. Kaçak ve fazla volt gelmesi durumunda kabolarınızın ve cihazlarınızın yanmaması için sigorta kutuları oldukça önem arz etmekedir. Ve en çok yangınlar maalesef sigorta kutularından gelmektedir. Her sağlıklı evin mutlaka yılda en az 1 kez sigorta kutularının kontrol edilmesi erimiş kablo varsa tesbite dilip yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Sigorta kutularınızın amper voltları kontrol edilmelidir. Düşük amperli sigortalar bazen aynı anda bulaşık çamaşır makinası ve buzdolabı çalıştığında sık sık sigort atımına sebep olmaktadır. Bu tür sorunlarda bizi arayarak sigortalarınızın değişimi konusunda bilgi alabilrisiniz.

Özellikle Klima arızalarında en çok sigortalar başrol oynamaktadır. Sigortalar klimanın yakın çevresinde kablonun temas ettiği yerde mutlaka bulundurulmalıdır. Aksi taktirde garanti dışı kalmasına da enden olabilmektedir.

Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile Ankara‘nın her yerinde elektrik tesisat, tamir,montaj ve elektrikçi gerekli olan işlerinizi garantili yapıyoruz.

İlginizi Çekebilir!  Ankara acil elektrikçi

Ev ve iş yerlerinizin her türlü tadilat, bakım ve arızaları sorunsuz giderilir. Kamera sistemleri, şifreli kapı açma, asma tavan aydınlatması,  görüntülü telefon ve diafon sistemleri garantili yapılır.

Evinizdeki veya iş yerinizdeki elektrik tesisatının sorunsuz çalışması için gerekli deneyime, personele ve kaynaklara sahibiz. Bir işin zamanında en kısa sürede ve garantili yapılmasını sağlayabiliriz.

Elektrikçi kadromuz ile özel mekanların aydınlatması, bina aydınlatması, bahçe aydınlatması, fabrika aydınlatması, peyzaj aydınlatması ile iç ve dış mekanların aydınlatma elektrik tesisatları kurulumu hizmeti vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?