0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ankara Kamera Tamircisi

28 Ocak 2020
2 kez görüntülendi
Ankara Kamera Tamircisi

Ankara Kamera Tamircisi

Ankara’nın sektördeki en güvenilir firması olarak kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Firmamız kamera arıza, servis, kurulum, ayarlama ve bağlantı montajları ile geniş kapsamlı hizmet sunuyor. Ekonomik fiyatlarla nitelikli ürün sunumları ve kaliteli personel başarıları sunuyor, tv keyfinizi kesintisiz sağlıyoruz. Çanak anten uydu servisi ve Ankara kamera tamircisi olarak güvenlik ve görüntüleme sistemlerinde en yeni formatlar, güvenilir çözümler sunuyoruz.

Ankara Kamera Servisi Bölgeleri

Ankara’daki hizmet bölgelerimiz arasında tüm semtler ve şehir içi ilçeler bulunmaktadır. Çankaya kamera tamircisi, Yıldız, Hilal, Birlik, Kızılay, Gaziosmanpaşa, Oran, Dikmen gibi tüm bölgelerde faaliyet gösteriyor.

Keçiören kamera servisimiz, Ankara kamera arıza servisi olarak; Gazino, Şoşe, Kalaba, Aydınlıkevler, İncirli, Danışment, Asfalt gibi tüm Keçiören ilçesi bölgelerinde faaliyet göstermektedir.

Ayrıca Etimesgut, Altındağ gibi tüm kent içindeki ilçeler dahil olmak üzere mobil ekibimiz ve ekipmanlarımız ile Ankara’nın tüm semtlerinde faaliyet sunuyoruz. Telefon erişim numaralarından mesai saatleri içerisinde bilgi, fiyat bilgisi ve randevu alabilirsiniz. Online randevu sistemini kullanarak kamera tamircisi çağır opsiyonunu kullanarak hizmet alabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Servisi

Ev, bina, aparmanlar, iş merkezleri, eğitim ve sağlık merkezleri, otel ve turizm tesisleri ile tüm işletmelerde kamera arıza servisi olarak faaliyet gösteriyoruz. İç mekan ve dış mekan kamera donanımlarında, teknolojik güvenlik sistemleri ve akıllı ev çözümlerinde hızlı ve ekonomik servis hizmetleri sunuyoruz.

Gece görüşü kameraları, açık alan güvenlik kameraları, bina çevresi güvenlik kameraları ile görüntülü diafon sistemi kameralarında profesyonel çözümler sunuyoruz. Hizmet seçeneklerimiz arasında satış, montaj ve onarım bulunmaktadır. Ayrıca eskiyen görüntüleme sistemleri ve kablo bağlantılarında bakım ve yenileme işlemleri sunarak kaliteli güvenlik hizmetlerini, kesintisiz sürdürebilmenizi sağlıyoruz.

İlginizi Çekebilir!  Çankaya güvenlik kamera sistemleri

Kamera Tamir Servisi Fiyatları

Ankara’nın güvenilir ve nitelikli firması olarak kamera servisi hizmetlerinde ekonomik ve cazip fiyat seçenekleri sunuyoruz. Kurulum yapılacak olanın yapı ve teknik özellikleri, kurulumu yapılacak olan ürünün dijital ve teknolojik özelliklerine göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

Ev ya da apartman kurulumları, arıza tespitine göre onarım hizmetleri ve servis fiyatlarına göre seçenek sunulmaktadır. Bölgenin ve Ankara’nın en ekonomik fiyatları ile kaliteli hizmet sunuyoruz.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?