0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız
Görüntülü Diyafon Ankara

Görüntülü Diyafon Ankara

audio goruntulu diyafon ankara

Auidio Görüntülü Diyafon sistemleri aşağıdaki reklam filminde ‘de izlediğiniz gibi türkiye’nin en popüler sistemidir. Güvenli olması sebebi ile tercih edilmekte ve ucuz maliyetle tam hizmet kapasitesi tercih sebebidir. Audio görüntülü diyafonlar özellikleri diğer netelsan ‘dan pek farkı yoktur. Her ikisini’de tercih edebilirsiniz. Görüntülü olması hırsızlara karşı bir ekstra önlemdir. Eski Sadece sesli olan diyafonlar montajları daha ucuz olurken bunların montajları onlara göre biraz daha farklıdır. Kablo sistemi değişmez montajı aynıdır aynı kablolar kullanılabilir. Ekstra bir hat çekmeye gerek yoktur.

goruntulu diyafon g7

Ürün Özellikleri

  • Opsiyonel daireler arası görüşme.
  • Opsiyonel Handsfree.
  • 7″ Ekran boyutu.
  • Fotoğraf hafızalayabilme.
  • Zil melodi seçimi.
  • Arayanı engelleme.
  • Değişebilir kapak renkleri.

 

Özelikleri:
3 kademeli zil sesi ayarı
– Güvenlik ile görüşme
– Güvenlik ve 2 adet harici kamera seçimi sağlar
– Kapı ile konuşma
– Kapıcı ile görüşme
– Monitör ışık ve kontrast ayarı
– 4,3″ renkli ekran boyutu

4,3″ TİARA ŞUBE ÖZELİKLERİ:

4.3” LCD ekran, istenildiğinde handsfree (eller serbest konuşma) seçeneği, butonlu, dekoratif görünümlü, kızaklı (duvar askı aparatlı), sıva üstü, 2 konuşma kanallı (bir daire kapı ile görüşürken, diğer daire kapıcı veya güvenlikle görüşebilir), kapı ve kapıcı ile görüşebilme, kapıyı açma, 3 farklı zil sesi, zil sesini ayarlayabilme (tamamen kapatabilme), otomatik ve manuel kapanma, kapı önünü izleyebilme, istenirse 8 adete kadar kamera bağlanarak (otopark,çocuk parkı vb.) farklı yerleri izleyebilme, parlaklık ve renk ayarları yapabilme, meşgul led gösterge, güvenlikle görüşebilme, güvenlik kamerasını görebilme, 5 + koaksiyel kablo ile çalışma ( iç zil kablosu hariç), dijital panelle veya buton çözücü yardımıyla analog panelle zil tesisatsız çalışabilme.


Netelsan Görüntülü Diyafon Sistemleri Ankara

İlginizi Çekebilir!  18 Dairelik Görüntülü Diafon Fiyatları

 

netelsan

 

ÖZELİKLER

Düz bir kapı ile iletişim sırasında kayan 4,3” LCD ekran, 6 dokunmatik düğme, dokunmatik ekran, ahizesiz, dekoratif görünüm, (Duvar Aparatı asmak), yüzey, 2 hoparlör kanalı montaj (başka bir düz Kapıcı iletişim yeteneği de ya gerekirse güvenlik aynı anda adam), abillity kapı, 10 farklı zil sesleri, zil sesleri düzenlemek için yeteneği açmak için, daireler arasındaki kapı, doorkeper ve iletişim başvurma, otomatik ve manuel kapatıldı, ön kapısı izleme, bu mümkün görüntüleyebilir ve yoğun durum için fotoğraflar, parlaklık ve renk ayarı alarak, led göstergesi silmek için izleme kamera görüntülerinin, yetenek fotoğraf çekmek için yeteneği farklı alanları izlemek, kameraya bağlı 8 farklı alanlarda (otopark, çocuk parkı vs.) izleme , iletişim güvenliği adam, güvenlik kamera izleme, işletme (iç kablo hariç) + 5 coaxcial kablosu, F1 düğmesi ile doğrudan ikinci kapı izleme yeteneği, fonksiyon indirmek için yeteneği, isteğe bağlı olarak F1 dijital paneli veya düğme analisti kullanma yeteneğini yazılımını değiştirmek için halka kurulum yapmadan analog panel, ön kapıdan gelen çıkarken güvenlik sistemini görüntülemek ve koordinasyon içinde ev güvenlik sistemi ile çalışan, fotoğraf çekebilme silmek çalıştırmak için yeteneği cevapsız aramalar için fotoğraf çekmeyi, binadaki tüm kapıları ve menkul ile iletişim kurmak için eve geldiğimde ev, güvenlik sistemi durdurmak, ev güvenlik sistemi, görüntülü tarih, saat ve sıcaklık ile gönderme görüntü alarmları

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

0546 957 58 88

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?