0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız
05 Şubat 2020
1 kez görüntülendi
Görüntülü Diafon Sistemleri Ankara

Görüntülü Diafon Sistemleri Ankara

Enerji tasarrufu ve yüksek ölçüde güvenlik sağlayan görüntülü diafon sistemleri Ankara yetkili satış bayii olarak hizmet veriyoruz. Bina ve apartmanlarda, kapı donanımları olarak görüntülü konuşma teknolojilerini sunuyor, sizin ve ailenizin güvenliğini teşkil ediyoruz.

Tek bir kablo bağlantısı ile hem bina girişlerini görebilme hem de güvenlik kameralarının bağlı olduğu alanları görebilmenizi, yüksek kalitede sağlıyoruz. Audio görüntülü diafon servisi olarak, satış, bakım, onarım ve kurulum hizmetleri sunuyoruz.

Görüntülü Diafon Sistemleri Ankara

Görüntülü Diafon Sistemleri Ankara

Görüntülü Diafon Seçenekleri

Dokunmatik butonlu, Hands Free özelliğinde faklı renk seçenekleri ile görüntülü diafon sistemlerini sunuyoruz. Ürünlerimiz; 7 inç ve 4.3 inç seçenekleri ile sizlerin tercihine göre dizayn ediliyor. Yatay veya dikey görüntü formatları, modern ve klasik görünüm seçenekleri, butonlu ve butonsuz tasarım özellikleri ile en güncel ürünleri sunuyoruz.

Görüntülü diafon servisi olarak Ankara’da faaliyet gösteriyor, konut güvenliğini görüntülü sistemlerle sağlıyoruz. Üstelik diafon sistemleri apartmanlarda komşular arasında iletişimi sağlayabilmektedir. Apartman dışındaki ziyaretçilerle sadece sesli iletişim değil, görüntülü iletişim kurma olanağı da sağlanıyor.

Audio Görüntülü Diafon Sistemleri

Apartmanları, ofis binaları, bağımsız bina, iş yeri gibi tüm yaşam alanlarında yüksek kalitede görünüm sağlayan Audio sistemleri, bina içi- daireler arasında, güvenlik bölümleri veya bağlantı kurulan site içerisinde tüm departmanlar ile görüntülü iletişim olanağı sunar.

Ankara kamera servisi ve yetkili satış bayii olarak, görüntülü diafon sistemlerinde montaj ve de montaj işlemlerini profesyonellikle tasarlıyoruz. Ev ve apartmanlara göre en uygun cihazları önererek, konut güvenliğini sağlıyoruz. Cihazlar yüksek teknoloji ile dizayn edilmiş olup, dokunmatik veya butonlu opsiyonları ile sunuluyor.

İlginizi Çekebilir!  Netelsan Görüntülü Diyafon Servisi - 7/24 Ankara

Beyaz, siyah, gold ve metalik renk seçenekleri, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sağlayan diafon sistemleri, bas- konuş ya da hands free özellikleri ile dizayn ediliyor. Konfor ve güvenli yaşam formatları serisi olarak, enerji tasarrufu sağlayan nitelikli diafon sistemleriyle, %100 müşteri memnuniyeti sağlıyor, konut, bina ve civar formüllerini bir arada kullanarak, tam donanımlı güvenlik sistemleri sağlıyoruz.

Konutunun ve binanız için en ideal sistemleri, keşif ekibimiz randevu talebinizle birlikte en hızlı sürede ürün ve hizmet sunumu gerçekleştiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?