0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gölbaşı Netelsan Görüntülü Diafon Servisi

Gölbaşı Netelsan Görüntülü Diafon Servisi

GÖLBAŞI  GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SERVİSİ

Gölbaşı‘ında görüntülü diafon servis hizmeti sağlayıcısı Haktanır Elektronik olarak digital ürünlerin tedarik, montaj ve teknik servis hizmetlerini Ankara Gölbaşın’da sağlamaktayız. Günün 7-24 her saatinde arayıp teknik bilgi alabilir, soru ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Netelsan görüntülü diafon servisi hizmetlerimiz 7-24 Ankara’nın tüm bölgelerinde hizmetinizdeyiz.

 

whatsapp

7-24 Her Marka Görüntülü Diafon Arızalarınızda Haktanır Elektronik Anında Hizmet Verdiğini Biliyor muydunuz?

Netelsan Görüntülü Diafon Sistemleri Montaj ve Satış

Netelsan sektöründeki faaliyetlerine 1989 yılında başladı , bina iletişim sistemleri sensörlü aydınlatma armatürleri üzerine Ar-ge’si, tasarımı ve üretiminin tamamını kendi bünyesinde yapan büyük firmalardan birisidir.

Türkiye geneline yayılmış satış ve servis ağı sayesinde Ar-ge ‘ ye verdiği önem ve titizliği bina elektroniği alanındaki deneyimleri ile Netelsan Türkiye’nin sektöründei lider Görüntülü Diafon Satış, Montaj ve Destek firmalarından birisidir. Haktanır Elektronik olarak Netelsan ürünlerini başta Netelsan görüntülü diyafon sistemleri , görüntüsüz zil sistemleri, armatörler vs. tedarik edip montaj , kurulum ve servis hizmetlerini sağlamaktayız.

Görüntülü iletişim sistemleri, telefonlu villa kitler, telefonlu iletişim sistemleri, dafonlu iletişim sistemleri, zil panelleri, şifreli giriş panelleri, kartlı geçiş panelleri, hareket sensörleri, sensörlü armatürleri, duvar armatürleri, acil yönlendirme armatürleri, Merdiven otomatiği, Transformatörler, Yeni sensörlü ve sensörsüz armatür çeşitleri ürünleri ile Netelsan geniş bir ürün yelpazesine sahip bir firmadır.

Görüntülü Diafon Servisi

Görüntülü Diafon Servisi

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ VE ÖNEMİ

Günümüz teknolojisi eski zillerin yerine yeni görüntülü ve fonksiyonel diafon sistemlerinin almasıdır. Günümüzde çok sık karşılaştığımız üzücü olaylar, hırsızlık, gasp ve istenmeyen misafir gibi kişilerin hanenize girmelerini engellemek için görüntülü diafon sistemleri artık günümüzde daha çok popüler olmuştur.

İlginizi Çekebilir!  Keçiören Netelsan Görüntülü Diafon Servisi

Haktanır Elektronik olarak eğitimli konusunda uzman ekibimiz ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Talebiniz doğrultusunda keşif yaparak bina, ev, villa , işyerlerinize şifreli kart geçiş sistemleri, görüntülü diafon hizmetlerini sağlayabiliyoruz.

Tercihiniz doğrultusunda eğer mevcut ise eski sistemi söküp yenisini hızlı bir biçimde montajını sağlıyoruz. Zilinize basan birinin kim olduğunu diafondaki net görüşlü kamera aracılığı ile görebilirsiniz. Sistemin getirdiği bir diğer kolaylıklar ise sisteme ekstra olarak harici kamera bağlayabilirsiniz bu şekilde evden aşağıya görüşmeler yapabilirsiniz. Gölbaşı tüm bölgelerinde semtlerinde görüntülü diafon servis hizmeti sağlamaktayız.

Bezirhane Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Gölbaşı Merkez Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Karagedik Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Gölbaşı Köyleri Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Oyaca Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Selametli Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Ahlatlıbel Mahallesi Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Bahçelievler Mahallesi Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Gaziosmanpaşa Mahallesi Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Güzelyalı Mahallesi Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Karşıyaka Mahallesi Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Kızılçaser Mahallesi Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Şafak Mahallesi Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Seymenler Mahallesi Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Taşpınar Mahallesi Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,
Netelsan Görüntülü Diafon Servisi ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?