0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Görüntülü Diafon Servis

Görüntülü Diafon Servis

Görüntülü Diafon Servis

Gelişen teknoloji ile evlerin ya da ofislerin güvenliği çok farklı sistemlerle sağlanır. Bu sistemlerin başında ise görüntülü diafon gelir. Diafon, son derece hızlı ve anlık olarak görüntü almasını sağlayan bir cihazdır. Evlerin, ofislerin ya da kurumların bina dışındaki ana kapılarının yanına monte edilir. Genellikle zilin bulunduğu bölüm üstünde olan diafon sayesinde, eve gelen kişiyi kapıyı açmadan görmeniz mümkündür. Görüntülü Diafon Servis hizmetleri veren firmamız, cihazının her çeşit sorununu başarılı bir şekilde çözer. Audio görüntülü diafon servisi olarak, kurulum aşamasını da  yapabilmekteyiz.

 

Çankaya görüntülü diafon servisi

Görüntülü diafon servisi

Görüntülü Diafon Özellikleri Nelerdir?

  • Görüntülü diafon servisi sayesinde bina kapısında kimin olduğunu görebilirsiniz.
  • Şüpheli kişilerin tespiti bu cihaz ile çok kolay olmaktadır. Özellikle yabancı olan ve binada yaşamayan kişilerin görüntülenmesi de yine bu cihaz sayesinde başarılı olacaktır.
  • Görüntülü diafon servisinin bir özelliği ise güvenlik kameralarına bağlanabilmesidir. Bina çevresinde yer alan ve çocukların oynadığı parkı gösteren kameralar, sorunsuz bir biçimde diafon sistemine bağlanabilir. Böylelikle çocuğunuzun ne yaptığını mevcut sistem sayesinde görüntüleyebilirsiniz.
  • Akıllı ev otomasyonu olarak tanımlanan yapılar ile uyumlu bir biçimde çalışan ürünler mevcuttur.
  • Bunun yanı sıra site güvenliği ya da site yönetimi ile iletişiminizi bu cihaz üzerinden sağlamanız mümkündür.
  • Son teknoloji ürünlerde ise daha dikkat çekici özellikler söz konusudur. Bunlardan birisi dairelerin kendi arasında iletişim kurmasını sağlamak şeklindedir. Böylelikle hem zamandan tasarruf edilmiş olur hem de dairenizden çıkmadan komşularınız ile sorunsuz bir şekilde konuşabilirsiniz.
whatsapp

Bizi arayın

Diafon Arızaları Nasıl Çözülür?

Diafonlarda zaman zaman bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Bunların bir kısmı sistemseldir. Bunun yanı sıra diafona gerçekleştirilen müdahaleler de problemin doğmasına bir zemin oluşturmaktadır. Bağlantı kaynaklı sorunlar çok fazladır. Genellikle görüntünün parazitli gelmesi, kesik bir şekilde iletilmesi ya da hiç gelmemesi gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Böyle anlarda kamera arıza servisi ile hemen iletişime geçmek şarttır. Sahip olduğumuz engin deneyimin yanı sıra teknik konulara olan hakimiyetimiz de, problemlerin çözümünü hızlandıracaktır.

İlginizi Çekebilir!  Audio Görüntülü Diafon Servis

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?