0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız
Audio Görüntülü Diafon Servis

Audio Görüntülü Diafon Servis

Ankara görüntülü diafon sistemleri servisi olarak ürün satış, keşif, montaj, kurulum, bakım ve tamirat hizmetleri ile nitelikli hizmet sunuyoruz. Audio görüntülü diafon servis ve olarak, görüntülü ve görüntüsüz diafon sistemleri ile akıllı ev çözümleri sunuyoruz.

Audio Ev Sistemleri

Görüntülü diafon sistemleri, görüntüsüz diafon sistemleri, giriş kontrol üniteleri, zil paneli, telefon ve villa kitleri ile en profesyonel konut güvenlik sistemlerini sunuyoruz. Audio görüntülü diafon servisi olarak Ankara’da faaliyet gösteriyoruz.

Bina, konut, apartman, işyerleri gibi tüm yapılarda kapı zili ve güvenlik kitlerinde onarım ve kurulum hizmetleri sunuyoruz. Uzman işçilik, nitelikli tasarım ile enerji tasarrufunu üst seviyede sağlıyoruz. Tek bağlantı üzerinden tek kablo ile bağlantı kurarak, konut içi güvenlik sistemleri akıllı ev cihazları ile ürün sunumu gerçekleştiriyoruz.

Görüntülü Diafon Sistemi Özellikleri

Ankara kamera servisi olarak tüm bölgelerde ve Ankara’nın tüm semtlerinde bakım, onarım ve yeni ürün kurulum hizmetleri sunuyoruz. En profesyonel markaların en yeni ürünlerini sunarak, herhangi bir arızada en hızlı sürede çözüm ve tamirat hizmetleri ile ürünlerinizi güvenle kullanmanızı sağlıyoruz. Teknik ekip, mobil ekip, kurulum ve onarım ekibimiz, alanlarında uzman ve deneyimli personellerden oluşmaktadır.

Diafon sistemlerinde; sesli veya görüntülü- sesli seçenekler sunuyoruz. Apartman zili panelleri, akıllı ev sistemleri gibi bina ekipman ve donanımları ile ev içi ve apartman içi güvenliğinizi, profesyonellikle tasarlıyoruz.

Firmamız kamera arıza servisi olarak, bina civarlarında kurulumu yapılmış sistemlerde bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. İşyeri, apartman, işletme gibi tüm yaşam ve iş alanlarında, güvenlik kamerası donanımları ile tam güvenlik formatları sunuyoruz.

İlginizi Çekebilir!  Mamak Audio Görüntülü Diafon Servisi

Enerji Tasarrufu ve Yüksek Güvenlik Çözümleri

Akıllı ev sistemlerinde kapı zili ve diafon sistemlerinde ekstra donanım katarak, konut içi alarm ve güvenlik sistemlerini tasarlıyoruz. Uydu ve internet bağlantıları ile modüle olan cihazlar sayesinde, gaz, elektrik, su, klima, lamba kontrolü panelleri, manyetik kontak, dimmer kontrol gibi ek seçenekler ile tam güvenlik sağlıyoruz.

IP kamera formatı, hareket sensörü, siren ve alarm sistemleri kurulumları ile konut içi güvenliğini 7/24 sağlıyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?