0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yenimahalle Netelsan Görüntülü Diafon Servisi

01 Mayıs 2022
398 kez görüntülendi
Yenimahalle Netelsan Görüntülü Diafon Servisi

YENİMAHALLE GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SERVİSİ

Yenimahalle‘da görüntülü diafon servis hizmeti sağlayıcısı Haktanır Elektronik olarak digital ürünlerin tedarik, montaj ve teknik servis hizmetlerini Ankara Yenimahalle’da sağlamaktayız. Günün 7-24 her saatinde arayıp teknik bilgi alabilir, soru ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Netelsan görüntülü diafon servisi hizmetlerimiz 7-24 Ankara’nın tüm bölgelerinde hizmetinizdeyiz.

7-24 Her Marka Görüntülü Diafon Arızalarınızda Haktanır Elektronik Anında Hizmet Verdiğini Biliyor muydunuz?

20 Dairelik Görüntülü Diafon Fiyatları

20 Dairelik Görüntülü Diafon Fiyatları

Netelsan Görüntülü Diafon Sistemleri Montaj ve Satış

Netelsan sektöründeki faaliyetlerine 1989 yılında başladı , bina iletişim sistemleri sensörlü aydınlatma armatürleri üzerine Ar-ge’si, tasarımı ve üretiminin tamamını kendi bünyesinde yapan büyük firmalardan birisidir.

Türkiye geneline yayılmış satış ve servis ağı sayesinde Ar-ge ‘ ye verdiği önem ve titizliği bina elektroniği alanındaki deneyimleri ile Netelsan Türkiye’nin sektöründei lider Görüntülü Diafon Satış, Montaj ve Destek firmalarından birisidir. Haktanır Elektronik olarak Netelsan ürünlerini başta Netelsan görüntülü diyafon sistemleri , görüntüsüz zil sistemleri, armatörler vs. tedarik edip montaj , kurulum ve servis hizmetlerini sağlamaktayız.

Görüntülü iletişim sistemleri, telefonlu villa kitler, telefonlu iletişim sistemleri, dafonlu iletişim sistemleri, zil panelleri, şifreli giriş panelleri, kartlı geçiş panelleri, hareket sensörleri, sensörlü armatürleri, duvar armatürleri, acil yönlendirme armatürleri, Merdiven otomatiği, Transformatörler, Yeni sensörlü ve sensörsüz armatür çeşitleri ürünleri ile Netelsan geniş bir ürün yelpazesine sahip bir firmadır.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ VE ÖNEMİ

Günümüz teknolojisi eski zillerin yerine yeni görüntülü ve fonksiyonel diafon sistemlerinin almasıdır. Günümüzde çok sık karşılaştığımız üzücü olaylar, hırsızlık, gasp ve istenmeyen misafir gibi kişilerin hanenize girmelerini engellemek için görüntülü diafon sistemleri artık günümüzde daha çok popüler olmuştur.

Haktanır Elektronik olarak eğitimli konusunda uzman ekibimiz ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Talebiniz doğrultusunda keşif yaparak bina, ev, villa , işyerlerinize şifreli kart geçiş sistemleri, görüntülü diafon hizmetlerini sağlayabiliyoruz.

İlginizi Çekebilir!  Ankara Diafon Tamircisi

Tercihiniz doğrultusunda eğer mevcut ise eski sistemi söküp yenisini hızlı bir biçimde montajını sağlıyoruz. Zilinize basan birinin kim olduğunu diafondaki net görüşlü kamera aracılığı ile görebilirsiniz. Sistemin getirdiği bir diğer kolaylıklar ise sisteme ekstra olarak harici kamera bağlayabilirsiniz bu şekilde evden aşağıya görüşmeler yapabilirsiniz.

Yenimahalle Görüntülü Diafon Servisi olarak en uygun fiyat avantajları ile görüntülü diafon hizmeti sağlamaktayız. Tek yapmanız gereken ustayı ara gelsin tuşuna basarak fiyat teklifi almaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?