0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız
05 Şubat 2020
846 kez görüntülendi
Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü Diafon Sistemleri

Son dönemde en çok kullanılan teknolojik cihazların başında diafon gelmektedir. Ev ya da ofislerin bulunduğu yapıların dış kapılarına takılan Görüntülü Diafon Sistemleri, güvenliği ön planda tutan kişiler için idealdir. Görüntülü olan bu cihaz sayesinde, kapıyı çalan kişiyi sadece birkaç saniye içerisinde görebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra mevcut cihaz sesli olduğu için rahatlıkla konuşma da yapabilirsiniz. Son derece kaliteli bir görüntü veren diafon sistemleri ise çok tercih edilmektedir. Görüntülü diafon servisi olarak firmamız, bu cihazın kurulumunu başarılı bir şekilde yapar. Ayrıca cihazda ortaya çıkacak olası problemlerin çözümü de çok kolaydır.

Görüntülü Diafon Özellikleri Nelerdir?

Teknolojinin geldiği yeri göstermesi açısından diafon servisleri çok önemli ürünlerden birisi haline gelmişlerdir. Buna göre mevcut cihazın özellikleri şöyledir;

  • Audio görüntülü diafon servisi, adından da anlaşılacağı gibi hem sesi hem de görüntüyü anlık olarak iletmektedir. Görüntü, genel olarak çok yüksek çözünürlüğe sahiptir. Böylelikle dairenizin zilini çalan kişinin kim olduğunu hemen görebilirsiniz. Ayrıca ses butonu sayesinde konuşma yapmanız da mümkün olacaktır.
  • Birçok yeni yapıda yer alan ve akıllı olarak tanımlanan otomasyonlar ile mevcut yapıyı birbirine bağlamak mümkündür.
  • Diafon sayesinde hırsızlık ve yangın alarmlarını yönetmek mümkündür.
  • Son dönemde piyasaya sürülen birçok üründe ise daireler arasında görüntülü bir şekilde konuşma da yapmak mümkün. Buna göre bina ya da site içindeki istediğiniz bir daire ile konuşabilirsiniz.
  • Diafon sistemini, binanın güvenlik kameralarına da bağlamak çok kolay olabilmektedir. Çocuk parkı ya da otopark gibi yerlerdeki kameralardan bu şekilde görüntü almak mümkündür.

Görüntülü Diafon Problemleri Nasıl Çözülür?

Kamera arıza servisi olarak ortaya çıkan her türlü problemin çözümünü kısa bir süre içinde yapmaktayız. Buna göre en çok karşılaşılan sorunların başında görüntünün kesik kesik gelmesi vardır. Bunun yanı sıra ses bağlantısının sağlıklı bir biçimde olmaması gibi bir problem de söz konusudur. Diafon özelliklerini ve sistemini çok iyi bir biçimde bildiğimiz için sorunların ortadan kaldırılması da çok basit olacaktır. Teknik ekibimiz bu konuda gereken tecrübeye ve bilgiye sahiptir.

İlginizi Çekebilir!  10 Dairelik Görüntülü Diafon Fiyatları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?