0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çanak anten kurulumu ankara

01 Aralık 2016
2 kez görüntülendi
Çanak anten kurulumu ankara

Çanak Anten Kurulumu Ankara

Ankara çanak anten kurulumu yapan uydu tamircisi Haktanır Elektronik olarak evinize, işyerinize , müstakil evlerinize, lüx dairelerinize bir telefon ile gelip sadece servis ücreti alarak montaj sağlıyoruz. Ortalama servis ücretimiz 30 ile 50 tl arasında yolun uzunluğuna göre değişmektedir. Günün 7-24 her saatinde Haktanır Elektronik olarak bizi arayabilir randevu alabilirsiniz. Aynı gün içersinde Ankara’nın her bölgesine çanak anten kurulumu işi yapıyoruz. Dilerseniz malzemeleri biz alıp getirelim , dilerseniz hazır malzemelerinizi montajlıyalım herhangi bir fark ücret almıyoruz sadece servis ücretimizi alıp profesyonel cihazlarımız ile uydunuzu tüm hd kanalları çekecek ve en iyi sinyali yakalayacak şekilde kurup sizlere teslimat sağlıyoruz.

çanak anten kurulumu ankara

çanak anten kurulumu ankara

ANKARA UYDU ÇANAK MONTAJ ÜCRETİ NE KADAR?

Ankara Uydu Çanak Montaj ücreti başka firmalara yaptırdığınıza 70 TL ‘den aşağı yapmazlar bizler Haktanır Elektronik olarak Kampanya yaptık 30 ile 50 tl arasında servis üretimiz mevcuttur. Arızanız tesbit edilip en kısa sürede gerekli işlem ve müdahale konusunda uzman arkadaşımız tarafından yapılmaktadır. Çalışan personelimiz daha önce Digiturk Bayiliğinde Montaj yapmış teknik bilgi sahibi üst düzeyde personelimizdir. Elimizdeki profesyonel cihazlarımız ile anında arıza tesbiti ve müdahale şansımız olmaktadır. Merkezi uydu, Çanak gibi işlemler gibi işlerinizde Haktanır Elektronik yanınızda.

HD UYDU ÇANAK MONTAJI ANKARA

Ankara uydu montajı olarak çanak ve reciver larınızı makinemize bağlayarak en uygun sinyal doğrultusunda kuruyor ve tüm hd kanalları uyduya yazılımı yükleyip Led Tv lerinize kuruyoruz. Kendinden uydulu cihazlarınız’a da ayrıca uydu almanız gerekmekte ve kurulumunu yaptırmanız gerekmektedir. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve randevu almak gerekli tüm aparatlar tarafımızdan sağlanacaktır. Malzeme fiyatları sabit fiyatlardır. Sizin alacağınız fiyatların yinede altında bizler sizlere temin etmekteyiz.

İlginizi Çekebilir!  Çankaya Uyducu Bulma: Fiyatları ve Numarası ile Kusursuz Servis!

GÜNÜN HER SAATİNDE HİZMET VERİYOR MUSUNUZ?

Yaptığımız tüm işlemler garantilidir. Çanak Anten ‘iniz en iyi şekilde montajlanıp sabitlenir. Gerekirse Ayak, Bacak teminleri yapılır ve çanağınızın sabitlenmesi sağlanır. Uydu Frekanksları genelde yağmur ve şiddetli rüzgarda döndüğünde yada hareket ettiğinde bazı Ankara’ ya uzak semtlerde otoban tipi diye tabir ettiğimiz tepe bölgelerinde arada sırada sinyaller kaybolabilmekte ve bunlarda normal olarak kabul edilmektedir. Eğer ek bir ücret ile çanağınıza özel bir sistem yaptırmak isterseniz yine ona göre malzememiz yanımızda sizlere en iyi hizmeti verebiliriz. Haktanır Elektronik olarak her zaman yanınızdayız. Ankara’da uydu çanak işlerinizi memnuniyet garantisi ile sizlere vermekten mutluluk duyarız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?