0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çanak Anten Kurulumu Fiyatları

28 Ocak 2020
2 kez görüntülendi
Çanak Anten Kurulumu Fiyatları

Çanak Anten Kurulumu Fiyatları

Çanak anten, televizyon sahibi olan kişilerin hayatının bir parçası haline gelmiştir. Gerek genel yayın yapan kanallar gerekse şifreli olarak bilinen televizyon istasyonları, çanak anten sayesinde izlenilir. Bu tip bir işlemi yapmak ise tek başına mümkün değildir. Uzman bir ekip ve profesyonel bakış açısı ile çanak antenin kurulumu gerçekleştirilmelidir. Firmamız, çanak anten kurulumu fiyatları konusunda son derece esnektir. Oldukça ucuz olan fiyatlarımız ile kurulumu başarılı bir şekilde tamamlamaktayız. Bunun yanı sıra firma olarak çanak anten tamiri gibi konularda da hizmet verebilme kapasitesine sahibiz. Böylelikle çanak anten ile alakalı her türlü sorunu bizimle beraber çözebilirsiniz.

Çanak Anten Kurulumunun Önemi Nedir?

Çanak anteni tek başına kurmanız bazı sıkıntıları da beraberinde getirebilir. Çünkü bu tip bir işlem tam anlamı ile profesyonellik istemektedir. Bundan dolayı işinde uzman olan firmamızı aramanız gerekir. Ayrıca uydu servisi olmadan yer ve zemin tespiti yapmak çok kolay olmayacaktır. Bundan dolayı kendi başınıza çanak kurulumunu yapmaya çalışmanız, bir takım zorlukların ortaya çıkmasına neden olur. Bundan dolayı firmamızı arayarak, gereken yardımları alabilirsiniz.

Çanak Anten Kurulumu Nasıl Yapılır?

Firmamız çanak anten kurulumunu iki başlığa ayırmaktadır. Buna göre ilk olarak mevcut çanağın yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu anlamda her türlü hava koşuluna, rüzgara ya da daha farklı iklimsel olaylara karşı, dayanıklı bir zemin tercih edilir. Çatıların beton olan bölümleri, pencerelerin önleri ya da balkonlar genellikle çok ideal alanlar olarak bilinmektedir. Bunun etüdü ise firma personelimiz tarafından yapılır.

Daha sonra dübellerle çanak antenin sabitlenmesi işlemine geçilir. Çanak antenin büyüklüğü ve zeminin yapısına göre dübellerin boyutu değişebilmektedir. Dübellerin çakılmasından sonra çanak anten ilgili yere sabitlenir. Uydu servisi olarak bunun ardından ayarlama kısmına geçeriz. Uydu ayarlaması sırasında dikkat ettiğimiz üç farklı bilgi söz konusudur. Bunlar yatay derecesi, LNB derecesi ve yüksekliktir. Bunların ayarının yapılmasından sonra uyducu olarak işimizi bitirmekteyiz. Böylelikle çanak anten kurulumu başarılı bir biçimde sonlanmış olacaktır. Tüm işlemlerin gerçekleşme süresi ise çok uzun değildir.

İlginizi Çekebilir!  Telsizler Uyducu

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?