0 546 957 58 88
Sosyal Medya Hesaplarımız

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu

19 Şubat 2020
787 kez görüntülendi
Konutkent 1 Mahallesi Uyducu

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu Uydu Servisi

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu Keçiören ‘de Paşakılıcı sokak ‘da olan servisimiz 7/24 teknik hizmet sağlamaktadır. Ankara’nın tüm bölgesine uydu servisimiz mevcuttur.

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu Çanak Servisi

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu bölgesinde çanak anten kurulumu, çanak anten tamiri , çanak anten satışı gibi bir çok alanda faaliyet gösteriyoruz. Uydu kurulumu, Çanak kurulumu LNB bağlantısı kablo hattı döşeme, Merkezi uydu çanak kurulumu arıza tesbiti ve tadilatı montajı konularında firmamızdan destek alabilirsiniz.

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu Uydu Fiyatları

Uydu fiyatları ortalama 150-250 TL aralığında kullanılan malzeme ve cihaza göre değişiklik göstermektedir. Ankara’nın en uygun fiyatlı uydu tamiri , uydu montajı, tv montajı , tv askı aparatı montajı, Tv led tamiri gibi çeşitlerimiz ile Ankara’nın en uygun servislerinden biriyiz.

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu Tv Tamircisi

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu tv tamiri yapan firmamız televizyonlarınızda ses var görüntü yok yahut görüntü var ses yok ise led panelleriniz bozulmuş olabilir, eğer tv’niz smart özelliğe sahip ise ethernet girişi bozulmuş ve buna bağlı olarak anakartınız arızalanmış olabilir. Sorunu anlayabilmek için içinin açılıp bakılması gerekmektedir. Led panel değişimi ücretleri için iletişim numaramızdan fiyat alabilirsiniz. Tv’lerinizi yerinden alıp adres tamiratını yapıp tekrar bırakıyoruz.

Konutkent 1 MahallesiUyducu Elektrikçi

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu 7/24 elektrik servisi hizmeti sağlıyoruz. Elektrik kesintisi, sigorta bozulması, bina elektriği ana sigorta değişimi, acil elektrikçi, hat döşeme gibi bir çok alanda elektrikçi hizmeti sağlıyoruz.

İlginizi Çekebilir!  Çanak Anten Kurulumu Ayarları

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu Elektrikçi

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu diafon arızalarında Netelsan, Audio başta olmak üzere tüm marka model diafon tamiri ihtiyaçlarınızda haktanır elektronik yanınızda. 7/24 günün her saati arızalarınızı tesbit ediyoruz. Profesyonel cihazlarla nokta atışı anında problemi tesbit edip tadilatını sağlıyoruz. Gerek duyulması halinde yeni cihazlarla değişimi gerçekleştiriyoruz. ( ücretini onayladığınızda).

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu Kamera Servisi

Konutkent 1 Mahallesi Uyducu bölgesinde kamera servisi hizmeti sağlayan Haktanır Elektronik Hd kamera, Kayıt cihazı tamiri , montajı alanında yedek parça sıfır satış alanında faaliyet gösteriyoruz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?